In 2012 werd in Maldarië en Benjiland de eerste Atlantis Cup gehouden. Het toernooi duurde van 19 mei tot 18 juni 2012.
NOG VERDER UIT TE WERKEN
Speelstadions
Voor dit toernooi waren de volgende stadions beschikbaar:
Stadionnaam |
Stad |
Toeschouwers
|
Westpark Stadium |
Sylvan |
55.000
|
Fly Emirates Stadion |
Eindhoven |
42.500
|
Eastlands Stadium |
Burlington |
38.000
|
Marker Arena |
Markestad |
32.750
|
Eden Park |
Haiton |
33.000
|
Maples Stadium |
Maples |
29.500
|
Hielstätter Stadion |
Hielstad |
25.000
|
Parkstad Zeejdam Stadion |
Zijdam |
21.500
|
Maatregelen
Voor de Atlantis Cup 2012 zijn de volgende maatregelen genomen:
- Goede vliegverbindingen tussen speelsteden verzorgd door Royal Airlines Benjiland.
- Regionale vliegvelden van Zeejdam en Haiton worden ingezet voor vervoer spelers en supporters.
- Extra bussen in dienst gesteld voor vervoer van supporters tussen steden, en van voetbalstadions naar vliegvelden/veerhavens/treinstations. In het bijzonder een extra buslijn tussen het Parkstad Zeejdam stadion en station Newport Harbour, en een extra buslijn tussen het vliegveld van Eindhoven en het Fly Emirates Stadion.
- Vervoer van teams wordt volledig verzorgd door de gastlanden met bussen en begeleiding van politie
- Vrij reizen (vliegen en trein) tussen Maldarië en Benjiland
- Prijzen (overig) openbaar tussen de speelsteden vervoer sterk verlaagd
- Goede wegverbindingen tussen alle speelsteden in Maldarië en Benjiland. Snelwegen en primaire wegen van zeer goede kwaliteit.
- Tolwegen die op de route liggen worden tijdelijk gratis
- Op sommige snelwegen aparte rijstrook ingesteld voor vervoer supporters
- Veiligheid sporters en supporters 100% gegarandeerd door politie van zowel Maldarië als van Benjiland in voetbalsteden. Politie per auto, voet, fiets en paard. Bovendien worden er veel toezichtcamera's *geplaatst in de steden. Verder staan de Mobiele Eenheden en ambulances altijd paraat
- Extra, goedkope en snelle voetbaltreinen tussen de speelsteden
- Stadions met voldoende capaciteit
- Genoeg slaapplaatsen rondom de speelsteden en prima slaapgelegenheden voor de spelers
- Genoeg uitgaansmogelijkheden in de speelsteden
- Supportersvisum is gemakkelijk aan te vragen
- De douanecontrole mag inclusief wachttijd niet langer dan een kwartier duren
Deelnemende teams
In 2012 deden 32 teams uit 13 landen mee. De volgende landen namen deel:
- FC Toernem
- Benji II
- Sport Vereinèging Eendhoeven (SVE)
- F.C. Marken
- Mulder Football Club "Augustinus" (MFC Augustinus)
- Nieuw-Vlissingsche Gheref. Heerenfootballbond (NVGH)
- Vlisseher Voetbal Vereenighieng (VVV)
- Rabensburger SV
- KFSR Resgart (KFR)
- Yiman Nusdy (YNM)
- Club Atlenticé Apó (CAA)
- KSA (Konrad Sports Association)
- SC Guilliano
- SC Ziftstad
- Wedde FC
- Zaper United
- SP Cântapoli
- Sportia Basilocampa
- Fuoco Efaias
- Alba e Rubra
- SSV 1878 Bakenberg
- SSC Camporeale
- AC San Sperate
- Eastlands United SC
- Haiton Eagles SC
- FC Alfyna
- FC Muensterwald
- Suessensee Supreme
- SSV Jondran
- KVC Loheim
- Sporting Gavelnaarde
- Isderana Sociedas por Socri (ISS)
Poulefase
Poule A
Datum
|
Tijd
|
Team
|
Score
|
Team
|
19 mei |
18:00 |
Alfyna |
2 - 2 |
Yiman Nusdy
|
20:30 |
FC Marken |
0 - 1 |
Haiton Eagles
|
24 mei |
20:30 |
Haiton Eagles |
0 - 3 |
Alfyna
|
25 mei |
15:30 |
FC Marken |
0 - 1 |
Yiman Nusdy
|
30 mei |
18:00 |
Alfyna |
4 - 2 |
FC Marken
|
18:00 |
Yiman Nusdy |
3 - 0 |
Haiton Eagles
|
|
Nr.
|
Club
|
Wedstrijden
|
Doelpunten
|
Punten
|
G |
W |
G |
V
|
V |
T |
Saldo
|
1 |
Alfyna |
3 |
2 |
1 |
0 |
9 |
4 |
+5 |
7
|
2 |
Yiman Nusdy |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
7
|
3 |
Haiton Eagles |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
6 |
-5 |
3
|
4 |
FC Marken |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
0
|
|
Poule B
Datum
|
Tijd
|
Team
|
Score
|
Team
|
20 mei |
15:30 |
NVGH |
3 - 2 |
1878 Bakenberg
|
18:00 |
Alba e Rubra |
1 - 1 |
Gavelnaarde
|
25 mei |
18:00 |
Gavelnaarde |
1 - 3 |
NVGH
|
20:30 |
Alba e Rubra |
2 - 4 |
1878 Bakenberg
|
30 mei |
20:30 |
NVGH |
0 - 1 |
Alba e Rubra
|
20:30 |
1878 Bakenberg |
1 - 1 |
Gavelnaarde
|
|
Nr.
|
Club
|
Wedstrijden
|
Doelpunten
|
Punten
|
G |
W |
G |
V
|
V |
T |
Saldo
|
1 |
NVGH |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
6
|
2 |
1878 Bakenberg |
3 |
1 |
1 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
4
|
3 |
Alba e Rubra |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
4
|
4 |
Gavelnaarde |
3 |
0 |
2 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
2
|
|
Poule C
Datum
|
Tijd
|
Team
|
Score
|
Team
|
20 mei |
20:30 |
Muensterwald |
5 - 0 |
Ziftstad
|
21 mei |
15:30 |
KFSR |
1 - 1 |
ISS
|
26 mei |
15:30 |
ISS |
0 - 1 |
Muensterwald
|
18:00 |
KFSR |
1 - 0 |
Ziftstad
|
31 mei |
18:00 |
Muensterwald |
2 - 1 |
KFSR
|
18:00 |
Ziftstad |
1 - 0 |
ISS
|
|
Nr.
|
Club
|
Wedstrijden
|
Doelpunten
|
Punten
|
G |
W |
G |
V
|
V |
T |
Saldo
|
1 |
Muensterwald |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
1 |
+7 |
9
|
2 |
KFSR |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4
|
3 |
Ziftstad |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
6 |
-5 |
3
|
4 |
ISS |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
1
|
|
Poule D
Datum
|
Tijd
|
Team
|
Score
|
Team
|
21 mei |
18:00 |
Cantapoli |
0 - 2 |
Camporeale
|
20:30 |
Zaper United |
1 - 1 |
Guilliano
|
26 mei |
20:30 |
Guilliano |
2 - 2 |
Cantapoli
|
27 mei |
15:30 |
Zaper United |
1 - 0 |
Camporeale
|
31 mei |
18:00 |
Cantapoli |
4 - 1 |
Zaper United
|
18:00 |
Camporeale |
0 - 0 |
ISS
|
|
Nr.
|
Club
|
Wedstrijden
|
Doelpunten
|
Punten
|
G |
W |
G |
V
|
V |
T |
Saldo
|
1 |
Cantapoli |
3 |
1 |
1 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
4
|
2 |
Camporeale |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
4
|
3 |
Zaper United |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
4
|
4 |
Guilliano |
3 |
0 |
3 |
0 |
3 |
3 |
0 |
3
|
|
Poule E
Datum
|
Tijd
|
Team
|
Score
|
Team
|
22 mei |
15:30 |
Benji II |
0 - 1 |
Suessensee
|
18:00 |
Atlanticé Apo |
3 - 3 |
Toernem
|
27 mei |
18:00 |
Toernem |
0 - 1 |
Benji II
|
20:30 |
Atlanticé Apo |
1 - 2 |
Suessensee
|
1 juni |
18:00 |
Benji II |
1 - 0 |
Atlanticé Apo
|
18:00 |
Suessensee |
5 - 2 |
Toernem
|
|
Nr.
|
Club
|
Wedstrijden
|
Doelpunten
|
Punten
|
G |
W |
G |
V
|
V |
T |
Saldo
|
1 |
Suessensee |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
9
|
2 |
Benji II |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
6
|
3 |
Atlanticé Apo |
3 |
0 |
1 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
1
|
4 |
Toernem |
3 |
0 |
1 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
1
|
|
Poule F
Datum
|
Tijd
|
Team
|
Score
|
Team
|
22 mei |
20:30 |
VVV |
0 - 1 |
KSA
|
23 mei |
15:30 |
Fuoco Efaias |
1 - 1 |
Wedde FC
|
28 mei |
15:30 |
Wedde FC |
1 - 2 |
VVV
|
18:00 |
Fuoco Efaias |
0 - 1 |
KSA
|
1 juni |
20:30 |
VVV |
6 - 0 |
Fuoco Efaias
|
20:30 |
KSA |
0 - 0 |
Wedde FC
|
|
Nr.
|
Club
|
Wedstrijden
|
Doelpunten
|
Punten
|
G |
W |
G |
V
|
V |
T |
Saldo
|
1 |
KSA |
3 |
2 |
1 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
7
|
2 |
VVV |
3 |
2 |
0 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
6
|
3 |
Wedde FC |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
2
|
4 |
Fuoco Efaias |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
8 |
-7 |
1
|
|
Poule G
Datum
|
Tijd
|
Team
|
Score
|
Team
|
23 mei |
18:00 |
SVE |
1 - 0 |
SSV Jondran
|
20:30 |
Eastlands United |
1 - 0 |
Rabensburger SV
|
28 mei |
20:30 |
Rabensburger SV |
0 - 1 |
SVE
|
29 mei |
15:30 |
Eastlands United |
1 - 0 |
SSV Jondran
|
2 juni |
18:00 |
SVE |
3 - 0 |
Eastlands United
|
18:00 |
SSV Jondran |
0 - 0 |
Rabensburger SV
|
|
Nr.
|
Club
|
Wedstrijden
|
Doelpunten
|
Punten
|
G |
W |
G |
V
|
V |
T |
Saldo
|
1 |
SVE |
3 |
3 |
0 |
0 |
5 |
0 |
+5 |
9
|
2 |
Eastlands United |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
6
|
3 |
SSV Jondran |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
1
|
4 |
Rabensburger SV |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
1
|
|
Poule H
Datum
|
Tijd
|
Team
|
Score
|
Team
|
24 mei |
15:30 |
MFC Augustinus |
0 - 0 |
Basilocampa
|
18:00 |
San Sparate |
1 - 0 |
KVC Loheim
|
29 mei |
18:00 |
KVC Loheim |
0 - 1 |
MFC Augustinus
|
20:30 |
San Sparate |
1 - 0 |
Basilocampa
|
2 juni |
20:30 |
MFC Augustinus |
1 - 1 |
San Sparate
|
20:30 |
Basilocampa |
2 - 0 |
KVC Loheim
|
|
Nr.
|
Club
|
Wedstrijden
|
Doelpunten
|
Punten
|
G |
W |
G |
V
|
V |
T |
Saldo
|
1 |
San Sparate |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
7
|
2 |
MFC Augustinus |
3 |
1 |
2 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
5
|
3 |
Basilocampa |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
4
|
4 |
KVC Loheim |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
4 |
-4 |
0
|
|
Finalerondes
Achtste finales
Datum
|
Tijd
|
Team
|
Score
|
Team
|
3 juni |
18:00 |
Alfyna |
1 - 0 |
1878 Bakenberg
|
20:30 |
Muensterwald |
1 - 4 (n.v.) |
Camporeale
|
4 juni |
18:00 |
NVGH |
4 - 0 (n.v.) |
Yiman Nusdy
|
20:30 |
Cantapoli |
1 - 0 |
KFSR
|
5 juni |
18:00 |
Suessensee |
1 - 0 |
VVV
|
20:30 |
SVE |
6 - 1 |
MFC Augustinus
|
6 juni |
18:00 |
KSA |
1 - 0 |
Benji II
|
20:30 |
San Sparate |
0 - 2 |
Eastlands United
|
Kwartfinales
Datum
|
Tijd
|
Team
|
Score
|
Team
|
9 juni |
18:00 |
Alfyna |
5 - 1 |
Suessensee
|
20:30 |
Camporeale |
0 - 0 (4 - 5) |
SVE
|
10 juni |
18:00 |
NVGH |
0 - 1 (n.v.) |
KSA
|
20:30 |
Cantapoli |
0 - 0 (2 - 5) |
Eastlands United
|
Halve finales
Datum
|
Tijd
|
Team
|
Score
|
Team
|
13 juni |
20:30 |
Alfyna |
1 - 0 |
SVE
|
14 juni |
20:30 |
KSA |
2 - 1 |
Eastlands United
|
Finale
Datum
|
Tijd
|
Team
|
Score
|
Team
|
18 juni |
20:30 |
Alfyna |
2 - 2 (6 - 5) |
KSA
|
Trivia
|
|
|
|